Mon-Fri 09.00 - 17.00 1.800.456.6743

تور استانبول


$

تور استانبول

تور استانبول یکی از تورهای بین‌المللی محبوب برای مسافران ایرانی است. استانبول، پایتخت تاریخی و فرهنگی ترکیه، دارای جاذبه‌های متنوع گردشگری است که باعث شده است “تور استانبول” یکی از محبوب‌ترین تورهای خارجی برای ایرانیان شود. برخی از جاذبه‌های گردشگری برجسته در استانبول شامل مسجد سلطان احمد، باغ‌های توپکاپی، موزه آیاصوفیه، بازار بزرگ، برج گالاتا، و پل و تنگه بسفر می‌باشند. پیشنهاد می شود برای بهره‌وری هر چه بیشتر در “تور استانبول”، بازدید از این جاذبه‌ها را برنامه‌ریزی کرده و فرهنگ و تاریخ این شهر فوق‌العاده را تجربه کنید.

آشنایی با شهر استانبول قطعا برای همه شما هیجان‌انگیز خواهد بود. استانبول بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر در میان شهرهای توریستی ترکیه و همچنین مرکز فرهنگی و تاریخی آن هم به شمار می‌رود. دلیل شهرت آن از لحاظ جفرافیایی این است که تنگه بسفر باعث شده که نیمی از آن در منطقه اروپایی و نیم دیگرش در آسیا قرار بگیرد. این شهر به دلیل تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم در تور ترکیه استانبول بسیار مورد توجه توریست‌ها و جهانگردان از سراسر جهان قرار گرفته است.


اگر مسافر تور استانبول شدید به هنگام تماشای تعداد زیادی مرغ دریایی در بندر امنیو درست زمانی که برآمدن خورشید شهر را روشن می‌کند، قایق‌های لنگرانداخته را خواهید دید که به آرامی در نوسان بوده و گویی به شما خوش‌آمد می‌گویند. قطعا نمی‌توانید در برابر عطر و بوی تازه شهر هنگامی که اولین انوار روشنایی، ماهی‌های اطراف حوض ماهیگیری را روشن می‌کند، مقاومت کنید. همچنین خورشید در حال غروب، هر شب شهر را به مانند یک نقاشی محو نور کرده و سایه‌های شمع‌گونه مساجد از شبه‌جزیره تاریخی برافراشته‌اند تا به شهر خوش آمد گویند. در آخر شما علاقه‌مندان می‌توانید با مراجعه به تور ارزان استانبول  یا  تور لحظه آخری استانبول در بالای همین صفحه در متنوع‌ترین حالت مشاهده کرده و بهترین و مناسب‌ترین تور مسافرتی استانبول را خریداری کنید.
صفحه 1 از 2