Mon-Fri 09.00 - 17.00 1.800.456.6743

تور اروپا


$

تور اروپا

از تور اروپا همیشه به عنوان یک مقصد لوکس و فوق‌العاده برای سفر یاد می‌شود، همه ما می‌دانیم که تور اروپا همیشه جزو پرفروش‌ترین و گران‌ترین تورها در بین مسافران ایرانی به شمار می‌رود و یک تور لاکچری محسوب می‌شود. از آنجایی که قیمت تور اروپا معمولا بالا می‌باشد، بیشتر گردشگران علاقه‌مند به خرید تور لحظه آخری اروپا یا تور ارزان اروپا هستند. اگر شما عزیزان هم از این دسته افراد هستید، پیشنهاد ما این است که از طریق سرچ موجود در صفحه اصلی وب‌سایت سلام پرواز، وارد صفحه تور اروپا بشوید تا بتوانید با استفاده از فیلتر هوشمند ما متنوع‌ترین طیف تور اروپا را پیدا کنید. توجه داشته باشید که ما تورهای متنوعی را گردآوری کرده‌ایم و همین موضوع باعث می‌شود تا یک طیف قیمتی در تورهای مختلف اروپا داشته باشیم که هم تور اروپای ارزان و هم تورهای گران و لاکچری را شامل می‌شود؛ لذا انتخاب را به شما می‌سپاریم.

خوب در ادامه اگر تجربه سفر به کشورهای اروپایی را قبلا داشته‌اید، شاید خیلی مشکل عمده‌ای جهت اخذ ویزای شنگن نداشته باشید، اما اگر برای اولین بار است که قصد دارید راهی اتحادیه اروپا شوید، شاید مشکل ویزا برای شما جدی‌تر باشد. مجموعه مسافرتی سلام پرواز در این مطلب علاوه بر ذکر نکاتی که دانستن آن برای تمامی مسافران اروپا ضروری است، به شما کمک خواهد کرد که به راحتی ویزای توریستی اروپا را دریافت کنید و با خیال راحت سفری رویایی را رقم زنید.

 

لازم دانستیم بگوییم که شرایط ویزای اروپا کاملا به روابط سیاسی و اقتصادی یک کشور بستگی دارد. برای مثال در حال حاضر برای تور ایتالیا یا تور اسپانیا خیلی راحت‌تر ویزا صادر می شود. همچنین کشور‌های مجارستان، سوئیس و فرانسه نیز برای تورهای گروهی مثل تور سوئیس سخت‌گیری کم‌تری دارند و شما اگر تاریخچه سفر خوبی داشته باشید، تور فرانسه، آلمان، هلند، چک و بلژیک برایتان میسر خواهد بود ولی توجه داشته باشید که هر چه گردش حساب و تمکن مالی بیش‌تری داشته باشید و دارای شرایط کاری با ثبات و درامد مالی خوب باشید شانس بیش‌ترین برای اخذ ویزا خواهید داشت.

در ضمن شما برای خرید تمامی تورهای اروپایی، موظف به دریافت ویزا آن کشور هستید. قبل از درخواست ویزا، می‌بایستی وقت سفارت بگیرید و اینکه وقت سفارت بعضی از کشورها، توسط کارگزاری در ایران انجام می‌گیرد و برای گرفتن وقت سفارت دیگر کشورها، باید درخواست خود را به کنسولگری ارائه نمایید. با توجه به محدودیت‌ها در حال حاضر هیچ‌کدام از کشورهای شینگن مصاحبه ندارند و شما فقط باید برای ارائه مدارک و انگشت نگاری مراجعه کنید. جواب درخواست تمامی ویزاها حدودا بین 14 تا 21 روز کاری بعد، برای شما صادر می‌شود.

خوب موضوع مهم بعدی این است که ضمانت‌‌نامه تورهای اروپایی از طرف آژانس‌‌های هواپیمایی از شما گرفته می‌‌شود و هیچ ارتباطی به سفارت خانه‌ها ندارد. در صورتی‌ که شما مسافر عزیز به کشور محل اقامت خود برنگردید، اعتبار آژانس هواپیمایی در سفارت‌ها کاملا از بین می‌رود؛ به همین منظور یکی از قوانین خرید تور اروپا این است که این ضمانت‌نامه‌‌ها را آژانس‌‌های مسافرتی از شما دریافت می‌کنند. تعیین مبالغ ضمانت ‌نامه کاملا به شرایط متقاضی بستگی دارد و متغیر است و این مبالغ از حد اقل  100 میلیون تومان به بالا و با توجه به شرایط مسافر قابل تغییر است.
صفحه 1 از 2